ماشین ظرفشویی دوو deawoo مدل M1221

محصول جدید

مدل M1221

بر روی ظرفشویی دوو مدل M1221 یک پنل با صفحه نمایش LCD به چشم میخورد که دکمه های مربوط به تنظیمات نیز بر روی این صفحه نمایش خودنمایی می کنند.

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001099-021

  • سفید
  • ایستاده
  • +A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

ظرفیت ۱۲ نفره
تراز مصرف انرژی +A
قفل کودک دارد
رنگ سفید
قابلیت تنظیم ارتفاع سبد دوم دارد
طبقه سوم ویژه قاشق و چنگال دارد
طبقه سوم ویژه قاشق و چنگال دارد
سنسور تشخیص میزان کثیفی ظروف دارد
برنامه شستشوی اتوماتیک دارد
برنامه شستشوی شدید دارد
برنامه شستشوی عادی دارد
برنامه شستشوی ظروف چینی و شیشه ای دارد
شستشوی سریع دارد

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی دوو deawoo مدل M1221

امروزه ماشین های ظرفشویی از مهمترین ضروریات منازل به شمار می روند . شستن ظروف با مواد شوینده و آسیب های ناشی از این مواد و یا ایستادن طولانی مدت برای شستشوی ظروف از شایع ترین مشکلاتی است که اعضای یک خانواده با آن روبه رو هستند و استفاده از ماشینهای ظرفشویی بهترین راه حل برای رفع از این قبیل مشکلات می باشد.  ماشین ظرفشویی دوو مدل M1221 با ظرفیت 12 نفره یکی  از دستگاه‌های محبوب و باکیفیت شرکت کره ای دوو محسوب می شود که در خانواده های کوچک و بزرگ ایرانی و حتی میهمانی ها نقش به سزایی ایفا خواهد کرد. موتور تعبیه شده بر روی ماشین ظرفشویی M1221 دوو دایرکت درایو بوده که از مزایا ی این موتور میتوان به کاهش مصرف برق ،  کاهش صدا به خاطر حذف شدن بعضی قسمت های مکانیکی ، افزایش کیفیت شستشو و تنوع برنامه ها و ... اشاره کرد .

 

بر روی ظرفشویی دوو مدل M1221 یک پنل با صفحه نمایش LCD به چشم میخورد که دکمه های مربوط به تنظیمات نیز بر روی این صفحه نمایش خودنمایی می کنند. ماشین ظرفشویی M1221 Daewoo  به 8 برنامه شستشو از پیش تعیین شده تجهیز گردیده که شامل شستشوی تاخیری ، قابلیت شستشو با نصف ظرفیت ، قابلیت شستشوی ظروف بزرگ و قابلمه تا قطر 35 سانتی متر می باشد که باعث افزایش  راندمان کاری دستگاه شده و انتخاب بهترین برنامه بسته به نوع ظروف و میزان کثیفی توسط کاربر را  امکانپذیر می سازد و قطعا میتواند رضایت مصرف کنندگان را بدست آورد .  همچنین ارتفاع سبد بالایی در ماشین ظرفشویی M1221 دوو بصورت اهرمی قابل تنظیم بوده و امکان شستشوی ظروف بزرگتر را نیز فراهم می سازد. از دیگر قابلیت های بارز این محصول پر قدرت میتوان به کم صدا بودن و مصرف انرژی +A اشاره نمود 

 

نظرات