ماشین ظرفشویی بوش bosch مدل 67TI02B

محصول جدید

مدل 67TI02B

ظرفشویی بوش مدل SMS67TW02B سه سبد است. فضای داخل آن به گونه‌‌ای طراحی شده است که به راحتی همه نوع ظروف را در آن بتوانید قرار دهید. در طبقه اول قاشق، چنگال و... حتی فنجان‌های کوچک قابل جایگیری هستند. در طبقه بالایی کاسه و لیوان و دیگر ظروف نبستا کوچک قرار گرفته و در نهایت در سبد پایینی بشقاب و دیس و حتی ظروف بزرگ و... خود را قرار دهی

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • نقره ای
  • ایستاده
  • +++A
  • دارد

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

ظرفیت 14نفره
قفل کودک دارد
رنگ نقره ای
قابلیت تنظیم ارتفاع سبد دوم دارد
طبقه سوم ویژه قاشق و چنگال دارد
سنسور تشخیص میزان کثیفی ظروف دارد
برنامه شستشوی اتوماتیک دارد
برنامه شستشوی اقتصادی دارد
برنامه شستشوی ظروف چینی و شیشه ای دارد
قابلیت شستشو با نصف ظرفیت دارد

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی بوش bosch مدل 67TI02B

ظرفشویی 14 نفره بوش BOSCHمدل SMS67TW02B محصولی با کیفیت و بسیار شکیل ساخت کشور آلمان است . ظرفشویی بوش دارای سه سبد بزرگ با قابلیت تنظیم ارتفاع ، برای قرار دادن ظروف است که با ظرفیت بالای آن میتوان تعداد زیادی ظروف در هر بار شستشو در آن قرار داد . این دستگاه دارای سیستم زئولیت است که سبب جذب رطوبت شده و حرارت پس میدهد که سبب خشک شدن کامل ظروف بدون ایجاد لکه میشود و موجب 10% صرفه جویی در مصرف انرژی میشود. ظرفیت شستشوی دستگاه 14 نفره می باشد که امکان شستشوی حجم بالایی از ظروف را فراهم می کند. دیگر ویژگی ظرفشویی بوش مجهز بودن به تایمر الکترونیکی 1-24 ساعته می باشد که امکان شستشوی تأخیری را فراهم آورده و می توان ظروف را در دستگاه چید و سپس زمان شستشو را تعیین نمود تا در زمان تنظیم شده ظرفشویی به صورت اتوماتیک روشن شود. 
ماشین ظرف شویی 67TW02B بوش با رده انرژی A+++ علاوه بر شستشوی بهداشتی و تمیز ظروف سبب کاهش مصرف انرژی میشود . سیستم نصف شستشوی این ظرفشویی برای هنگامی که ظروف کثیف کم تر از ظرفیت دستگاه است به کار میرود . ظرفشویی 67TW02B دارای صفحه نمایش لمسی روی بدنه است که از طریق آن میتوان دستگاه را تنظیم کرد . این ظرفشویی مجهز به 7 برنامه شستشو میباشد که این برنامه ها شامل شستشوی بهداشتی، پیش شستشو ، شستشو اتوماتیک 45 تا 65 درجه ، شستشو اقتصادی 50 درجه ، شستشو قوی 70 درجه ،شستشو یک ساعته و شستشو ظریف میباشد . دستگاه مجهز به سنسور میزان آب و تشخیص ظرفیت ، نشانگر میزان نمک و جلا دهنده بوده. این ظرفشویی قابلیت شستشو با دمای مختلف را دارد که با توجه به میزان چرب بودن ظروف می توان دمای مناسب را انتخاب نمود. میزان مصرف آب در هر با کارکرد و شستشو 7 لیتر است.

ظرفشویی بوش مدل SMS67TW02B سه سبد است. فضای داخل آن به گونه‌‌ای طراحی شده است که به راحتی همه نوع ظروف را در آن بتوانید قرار دهید. در طبقه اول قاشق، چنگال و... حتی فنجان‌های کوچک قابل جایگیری هستند. در طبقه بالایی کاسه و لیوان و دیگر ظروف نبستا کوچک قرار گرفته و در نهایت در سبد پایینی بشقاب و دیس و حتی ظروف بزرگ و... خود را قرار دهید با این ظرفشویی به راحتی بشویید.

همانطور که در ابتدای این مطلب نیز اشاره شد ظرفشویی SMS67TW02B دارای سیستم خشک کن Zeolit است. از آنجایی که طراحان بوش به حفظ منابع اهمیت بسیاری می‌دهند برای سری‌های جدید این دستگاه پر کاربرد این ویژگی جدید را قرار داده‌اند. این سیستم با کمترین مصرف انرژی نتایج خشک کردن بی‌نظیری را به همراه خواهد داشت. زئولیت سنگ معدنی است که عمر آن بیش از 50 سال است و نیاز به شارژ آن نیست. استفاده از ظرفشویی‌هایی که دارای زئولیت هستند بسیار به صرفه‌تر از سایر ظرفشویی‌هاست چرا که این سنگ معدنی به میزان زیادی در کاهش هزینه‌های شما تاثیر گزار خواهد بود.

 نمایشگر LED لمسی این دستگاه استفاده را برای شما بسیار آسان می‌کند و به راحتی با لمس هر دکمه برنامه مورد نظر را انتخاب نمایید. پس از انتخاب برنامه‌ها و شروع به کار دستگاه پس از ۳ الی ۴ ثانیه قفل کودک آن فعال خواهد شد و بدین ترتیب در اثر برخورد با پانل هیچ خللی در روند برنامه بوجود نخواهد آمد.

 

نظرات