ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1254S

محصول جدید

مدل J1254S

لباسشویی اتوماتیک 7 کیلویی سامسونگ Samsung مدل J1254با رده انرژی A++ و حداکثر توان 2400 وات دستگاهی با طراحی مدرن و تکنولوژی به روز و پیشرفته است که کارکرد آسانی برای تمامی افراد دارد و به راحتی انواع لباس و پارچه را با نتیجه مطلوب شستشو می دهد.

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • نقره ای
  • اتوماتیک
  • 7 کیلوگرم
  • 1200 دور در دقیقه
  • +++A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

حداکثر دور خشک کن 1200
تعداد برنامه های شستشو 14
نمایشگر ال ای دی
دریچه ورودی آب دارد
شستشوی سریع دارد
شروع شستشو با تاخیر دارد
سیستم ذخیره زمانی دارد
سیستم ضد چروک، اتوکشی آسان دارد
آبکشی اضافه دارد
حباب ساز دارد
ولوم انتخاب برنامه دارد
پیش شستشو دارد
دور خشک کن قابل تنظیم دارد
قفل کودک دارد
سیستم چرخش آب دارد
رنگ نقره ای
ضمانت محصول دارد

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل J1254S

لباسشویی اتوماتیک 7 کیلویی سامسونگ Samsung مدل J1254با رده انرژی A++ و حداکثر توان 2400 وات دستگاهی با طراحی مدرن و تکنولوژی به روز و پیشرفته است که کارکرد آسانی برای تمامی افراد دارد و به راحتی انواع لباس و پارچه را با نتیجه مطلوب شستشو می دهد. ویژگی منحصر به فرد این ماشین لباسشویی مجهز بودن به فناوری حباب ساز، هیتر سرامیکی و سیستم نانو سیلور می باشد. این تکنولوژی هوا، آب و ماده شوینده را در هم حل کرده و نوع خاصی از حباب های محافظ را تولید می کند که با سرعتی 40 برابر سریع تر جذب الیاف لباس ها می شوند و از باقی ماندن پودر حل نشده در بین البسه جلوگیری می کند و با نفوذ یکنواخت و سریع، انواع لکه ها را از بین برده و از ساییدگی و آسیب دیدگی لباس ها در اثر چرخش هنگام شستشو جلوگیری می نماید. 
لباسشویی 7 کیلویی سامسونگ مجهز به دیگ الماسه ضد چروک با درب بزرگ و قابلیت باز شدن 180 درجه می باشد. این طراحی ویژه از کشیده و خراب شدن پارچه ها جلوگیری کرده و محیطی مناسب برای شستشوی ظریف و در عین حال موثر و آنها فراهم می آورد. بر روی بدنه پنل تنظیمات دستگاه شامل صفحه نمایشگر و ولوم چرخشی و کلیدهای کنترلی دیگر تعبیه شده اند که از طریق آن ها می توانید 12 برنامه عملکرد متنوع را انتخاب نمایید که عبارتند از شستشوی اقتصادی قوی، شستشوی سریع 15 دقیقه ای، لباس پشمی، لباس کودک، لباس کار، لباس های تیره، الیاف نخی، الیاف مصنوعی و تنظیمات کارکرد چرخش و آبکشی+ چرخش و در نهایت سیستم اقتصادی تمیز کردن مخزن را . با استفاده از کلید delay end می توانید عملکرد لباسشویی را جهت شستشو با تأخیر تنظیم کنید، با استفاده از دکمه temp می توان دمای شستشو را از 20 تا 95 درجه تنظیم نمود. با استفاده از دکمه spin می توان سرعت دور خشک کن را در حالت های بدون چرخش، 400، 800 و 1200 دور در دقیقه انتخاب کرد. همچنین در صورت نیاز برای قطع کردن صدای پنل و یا قفل کردن آن جهت جلوگیری از استفاده نابجای کودکان کلید های مشخص شده روی پنل را به صورت دو به دو به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا عملکرد مربوطه فعال یا غیر فعال گردد. 

نظرات