ماشین لباسشویی بوش مدل 8640

محصول جدید

مدل 8640

خشک کن بوش مدل WTG8640XIR با ظرفیت 9 کیلوگرم از دستگاه های بسیار کاربردی در زندگی امروزی است. خشک کن بوش مدل WTG8640XIR بهتر است در کنار ماشین لباسشویی قرار گیرد. در آن به سمت راست باز شده و بارگیری در آن بسیار راحت انجام می شود.

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001099-021

  • نقره ای
  • اتوماتیک
  • 8 کیلوگرم
  • A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

ظرفیت 8
نمایشگر ال ای دی
دریچه ورودی آب دارد
شروع شستشو با تاخیر دارد
سیستم ذخیره زمانی دارد
سیستم ضد چروک، اتوکشی آسان دارد
آبکشی اضافه دارد
حباب ساز دارد
ولوم انتخاب برنامه دارد
دور خشک کن قابل تنظیم دارد
قفل کودک دارد
سیستم چرخش آب دارد
رنگ نقره ای

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی بوش مدل 8640

خشک‌کن بوش مدل WTG8640XIR با ظرفیت 8 کیلوگرم از دستگاه های بسیار کاربردی در زندگی امروزی است. خشک‌کن‌ها برای استفاده در آپارتمان‌هایی که تراس یا بالکن ندارد و افراد برای خشک کردن لباس‌های شسته شده  فضایی جز محیط سکونت را ندارند بسیار کاربردی است. خشک‌کن بوش مدل WTG8640XIR بهتر است در کنار ماشین لباسشویی قرار گیرد. در آن به سمت راست باز شده و بارگیری در آن بسیار راحت انجام می‌شود. فناوری گردش هوشمند هوا در این دستگاه راندمان آن را بالا می‌برد و این دستگاه را در رتبه انرژی B  قرار می‌دهد. برنامه های ویژه خشک‌کن بوش مدل WTG8640XIR شامل خشک کردن البسه به صورت مخلوط، لباس‌های پشمی، زمان‌بندی برنامه خشک‌کن گرم و سرد، خشک‌کن البسه ویژه افراد آلرژیک، لباس‌های ورزشی، البسه زیر، خشک کن سریع 40 دقیقه‌ای، خشک کن پیراهن 15 دقیقه‌ای می‌شود.  استفاده از این دستگاه حتی برای کسانی که محل سکونتشان دارای بالکن هست نیز توصیه می‌شود چرا که از نشستن گرد و خاک و دوده هوای شهرهای بزرگ روی البسه جلوگیری می‌شود. گفتنی است شرکت بوش (Bosch) از شرکت‌های شناخته‌شده در تولید و عرضه‌ی انواع محصولات و لوازم برقی به‌ویژه لوازم برقی خانگی است که طی سال‌ها، با عرضه‌ی محصولاتی که از بیشترین کیفیت و نوآوری بهره می‌برند، به یکی از برترین و محبوب‌ترین برندهای این گروه محصولات تبدیل ‌شده است.

خشک کن بوش مدل WTG8640XIR با ظرفیت 9 کیلوگرم از دستگاه های بسیار کاربردی در زندگی امروزی است. خشک کن بوش مدل WTG8640XIR بهتر است در کنار ماشین لباسشویی قرار گیرد. در آن به سمت راست باز شده و بارگیری در آن بسیار راحت انجام می شود. فناوری AutoDry در این دستگاه راندمان آن را بالا می برد و این دستگاه را در رتبه انرژی B قرار می دهد. برنامه های ویژه خشک کن بوش مدل WTG8640XIR شامل خشک کردن البسه به صورت مخلوط، لباس های پشمی، زمان بندی برنامه خشک کن گرم و سرد، خشک کن البسه ویژه افراد آلرژیک، لباس های ورزشی، البسه زیر، خشک کن سریع 40 دقیقه ای، خشک کن پیراهن 15 دقیقه ای می شود.

 

نظرات