ماشین لباسشویی بوش مدل 28780

محصول جدید

مدل 28780

ساخت : ترکیه - میزان صدا در حالت شستشو : 49 - i-DOS 2: نرم‌کننده پارچه - دارای عملکرد با تلفن همراه - سیستم تشخیص کف روی لباس و شستشوی اضافه در صورت نیاز - شستشوی خودکار مخزن مواد شوینده - شستشوی خودکار دیگ - ضد چروک - شروع با تاخیر (1تا 24 ساعت)

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001099-021

  • سفید
  • اتوماتیک
  • 9 کیلوگرم
  • 1400 دور در دقیقه
  • +++A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

ظرفیت 9
حداکثر دور خشک کن 1400
نمایشگر ال ای دی
دریچه ورودی آب دارد
شستشوی سریع دارد
شروع شستشو با تاخیر دارد
سیستم ذخیره زمانی دارد
سیستم ضد چروک، اتوکشی آسان دارد
آبکشی اضافه دارد
حباب ساز دارد
ولوم انتخاب برنامه دارد
پیش شستشو دارد
دور خشک کن قابل تنظیم دارد
قفل کودک دارد
سیستم چرخش آب دارد
رنگ سفید

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی بوش مدل 28780

لباسشویی بوش در ظرفیت ها و کارایی ها و مشخصات مختلفی تولید شده اند.مثلا این یکی از گزینه هایی که در مورد این دستگاه متغیر است ظرفیت آن است.ظرفیت در ماشین لباسشویی یک جورایی مهم ترین ویژگی آن است.شرکت بوش این دستگاه شستشو را در انواع ظرفیت ها متناسب جمعیت خانواده ها ارائه داده است. به طور مثال برای خانواده های دارای جمعیت کم لباسشویی های 5 کیلویی تا 6 کیلویی مناسب است و برای خانواده های با جمعیت متوسط رو به بالا ظرفیت 7 کیلوگرم تا 12 کیلوگرم پیشنهاد میشود.

در این جا برای شما یک مدل از سری مدل های با کیفیت مارک بوش را به طور کامل معرفی میکنیم.

این دستگاه ارزشمند دارای ظرفیت 9 کیلوگرم است.همانطور که قبلا هم گفته شده است و شما هم میدانید، ظرفیت در لباسشویی ها به میزان البسه ای است که وارد دستگاه میکنید.این نکته را مد نظر داشته باشید که در انتخاب ظرفیت یا گنجایش ماشین لباسشویی دچار اشتباه نشوید چرا که اگر این اشتباه صورت گیرد باعث هدر رفتن میزان انرژی و پرداخت هزینه اضلفی بابت شستشو میشوید.

مدل 28780 دارای دور موتور 1400 دور در دقیقه است.دور موتور در لباسشویی فقط در حالت دور خشک کن لباسشویی امکان پذیر است.این عدد هر چه بالاتر باشد میزان خشک شدن البسه نیز بهتر و سریعتر خواهد شد.

لباسشویی 1400 دور بوش از رده مصرف انرژی بسیار خوبی برخوردار است.A+++ رتبه مصرف انرژی این دستگاه میباشد که جزو ماشین لباسشویی های با مصرف کم معرفی شده است.همانطور که میدانید برچسب انرژی یکی از مهم ترین گزینه ها در هنگام انتخاب محصولات مانند ماشین لباسشویی میباشد.پس در هنگام خرید این دستگاه ارزشمند به این مورد مهم توجه کنید.

یکی دیگر از مواردی که بعد از روشن کردن ماشین لباسشویی شاهد آن هستیم میزان صدا در این دستگاه میباشد.امروزه لباسشویی هایی که به بازار عرضه میشوند روز به روز پیشرفته تر و جدید تر میشوند.هر چه لباسشویی ها جدید تر و پیشرفته تر میشود صدای دستگاه نیز کم تر خواهد شد.لباسشویی مدل 28780 دارای میزان صدای فوق العاده کمی است و شما عزیزان میتوانید در هر ساعت از شبانه روز دستگاه را روشن کرده و از آن استفاده نمایید. سیستم Vario Perfect : عملکرد شستشوی عالی با استفاده از برنامه های بهینگی مصرف انرژی در لباسشویی

  • Vario Drum : جهت  شستشوی ملایم و بهینه از این برنامه استفاده میشود.
  • Anti Vibration :این برنامه جهت ثبات و کم صدایی فوق العاده بیشتر کاربرد دارد.
  • Active Water Plus : این برنامه مدیریت آب را بر روی دستگاه و میزان البسه اعمال میکند.

 

نظرات