ماشین لباسشویی دوقلوی اسنوا مدل 6515

محصول جدید

مدل 6515

اشین لباس‌شویی «اسنوا» مدل «SWTS-GAM6515» سری گاما با ظرفیت 6/5 کیلوگرم از محصولات با کیفیت شرکت اسنوا (Snowa) است این مدل با ظرفیتی که دارد می‌تواند برای افراد تنها یا خانواده‌های کم‌جمعیت و کوچک هم مورداستفاده قرار گیرد. استفاده از این ماشین لباس‌شویی باعث مصرف بهینه‌ی انرژی می‌شود

جزئیات بیشتر

100 قلم

تماس بگیرید

  • سفید
  • ایستاده
  • 6.5 کیلوگرم
  • A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

سری محصول 6515
ظرفیت 6.5
دریچه ورودی آب دارد
حباب ساز دارد
رنگ سفید

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی دوقلوی اسنوا مدل 6515

ماشین لباس‌شویی «اسنوا» مدل «SWTS-GAM6515» یکی از دستگاه‌های جالب‌ و به‌صرفه‌ی ساخت شرکت اسنوا است. این مدل با ظرفیتی که دارد می‌تواند برای افراد تنها یا خانواده‌های کم‌جمعیت و کوچک هم مورداستفاده قرار گیرد. استفاده از این ماشین لباس‌شویی باعث مصرف بهینه‌ی انرژی می‌شود؛ چراکه موتور و سیستم حرکتی آن طوری طراحی ‌شده تا جزو رده‌ی مصرف انرژی B قرار گیرد. ماشین لباس‌شویی اسنوا مدل SWTS-GAM6515 با دارابودن دو مخزن مجزا برای شست‌وشو و خشک‌کردن البسه، کارآمدی خود را نشان می‌دهد. هرکدام از این مخازن، موتور خود را دارند و از یکدیگر مجزا هستند. این مخازن دارای در شفاف هستند تا مراحل شست‌وشو قابل‌رؤیت باشد. بدنه‌‌ی این دستگاه پلاستیکی و ضدزنگ است و درعین‌حال باعث سبکی دستگاه بوده و حرکت‌دادن آن به‌راحتی انجام می‌شود. این مدل دارای ورودی‌های مجزای آب است و با استفاده از پمپ تخلیه، آب مخازن به‌راحتی و به‌سرعت تخلیه می‌شود. درهای دستگاه مغناطیسی هستند و حین فعالیت هیچ تکان و حرکتی ندارند. تولید این دستگاه توسط شرکتی معتبر چون اسنوا، اطمینان‌خاطر را در خریداران ایجاد می‌کند. اسنوا سال‌هاست در حوزه‌ی تولید لوازم‌خانگی برقی کوچک و بزرگ فعال است و رقیبی قدرتمند برای دیگر شرکت‌ها محسوب می‌شود.

ماشین لباس‌شویی «اسنوا» مدل «SWTS-GAM6515» سری گاما با ظرفیت 6/5 کیلوگرم از محصولات با کیفیت شرکت اسنوا (Snowa) است این مدل با ظرفیتی که دارد می‌تواند برای افراد تنها یا خانواده‌های کم‌جمعیت و کوچک هم مورداستفاده قرار گیرد. استفاده از این ماشین لباس‌شویی باعث مصرف بهینه‌ی انرژی می‌شود؛ چراکه موتور و سیستم حرکتی آن طوری طراحی ‌شده تا جزو رده‌ی مصرف انرژی B قرار گیرد. ماشین لباس‌شویی اسنوا مدل SWTS-GAM6515 با دارابودن دو مخزن مجزا برای شست‌وشو و خشک‌کردن البسه، کارآمدی خود را نشان می‌دهد. هرکدام از این مخازن، موتور خود را دارند و از یکدیگر مجزا هستند. این مخازن دارای در شفاف هستند تا مراحل شست‌وشو قابل‌رؤیت باشد. بدنه‌‌ی این دستگاه پلاستیکی و ضدزنگ است و درعین‌حال باعث سبکی دستگاه بوده و حرکت‌دادن آن به‌راحتی انجام می‌شود. این مدل جدید دارای ورودی‌های مجزای آب است و با استفاده از پمپ تخلیه، آب مخازن به‌راحتی و به‌سرعت تخلیه می‌شود. درهای دستگاه مغناطیسی هستند و حین فعالیت هیچ تکان و حرکتی ندارند. تولید این دستگاه توسط شرکتی معتبر چون اسنوا، اطمینان‌خاطر را در خریداران ایجاد می‌کند. اسنوا سال‌هاست در حوزه‌ی تولید لوازم‌خانگی برقی کوچک و بزرگ فعال است و رقیبی قدرتمند برای دیگر شرکت‌ها محسوب می‌شود.

نظرات