ماشین لباسشویی بوش مدل 202S2

محصول جدید

مدل 202S2

ماشین لباسشویی بوش، مدل WAB202S2IR با ظرفیت 6 کیلوگرم، از محصولات باکیفیت شرکت بوش است که ضمن برخورداری از فناوری‌ها و قابلیت‌های متعدد، می‌توان آن را جزو یکی از ماشین‌ لباس‌شویی‌های اقتصادی‌ و کم‌مصرف‌ به شمار آورد. سرعت چرخش موتور این ماشین برای حالت خشک‌کن تا 1000 دور در دقیقه است.

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • سفید
  • اتوماتیک
  • 6 کیلوگرم
  • ++A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

ظرفیت 6
حداکثر دور خشک کن 1000
دریچه ورودی آب دارد
شستشوی سریع دارد
سیستم ذخیره زمانی دارد
سیستم ضد چروک، اتوکشی آسان دارد
آبکشی اضافه دارد
حباب ساز دارد
ولوم انتخاب برنامه دارد
قفل کودک دارد
سیستم چرخش آب دارد
رنگ سفید

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی بوش مدل 202S2

ماشین لباسشویی بوش، مدل WAB202S2IR با ظرفیت 6 کیلوگرم، از محصولات باکیفیت شرکت بوش است که ضمن برخورداری از فناوری‌ها و قابلیت‌های متعدد، می‌توان آن را جزو یکی از ماشین‌ لباس‌شویی‌های اقتصادی‌ و کم‌مصرف‌ به شمار آورد. سرعت چرخش موتور این ماشین برای حالت خشک‌کن تا 1000 دور در دقیقه است. برچسب انرژی ماشین لباسشویی بوش، مدل WAB202S2IR نشان از مصرف بسیار پایین این مدل دارد که آن را در گروه +++A قرار می‌دهد. این ماشین لباسشویی مناسب خانواده‌های کم‌جمعیت تا متوسط است. دهانه‌ 30 سانتی‌متری و زیاد بازشدن در آن، امکان بارگیری و تخلیه آسان را به کاربر می‌دهد. برنامه‌های متنوع این دستگاه از طریق پنل جلویی دستگاه توسط کاربر انتخاب می‌شود. قابلیت تنظیم و دکمه‌های این لباسشویی، تنوع زیادی از برنامه‌ها را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. صدای کم این ماشین لباسشویی باعث آزار کاربر و سایر ساکنین نمی‌شود و در رده‌ ماشین لباسشویی‌های کم‌صدا قرار می‌گیرد.

ماشین لباس‌شویی «بوش»، مدل «WAB202S2IR» با ظرفیت 6 کیلوگرم از محصولات باکیفیت شرکت بوش است که ضمن برخورداری از فناوری‌ها و قابلیت‌های متعدد، می‌توان آن را یکی از اقتصادی‌ترین و کم‌مصرف‌ترین ماشین‌های لباس‌شویی به شمار آورد. این دستگاه از سنسور آب و فناوریActiveWater بهره می‌برد تا ضمن کنترل خودکار میزان البسه کثیف، از مقدار آب لازم استفاده کند و موجب صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی شود. برچسب انرژی ماشین لباس‌شویی بوش، مدل WAB202S2IR نشان از مصرف بسیار پایین این مدل دارد. این مدل از سیستم VarioPerfect نیز بهره می‌برد که موجب می‌شود با توجه به برنامه‌های متنوع قابل انتخاب، تا 60 درصد در زمان و تا 25 درصد در مصرف انرژی معمول دستگاه صرفه‌جویی شود. قابلیت AllergyPlus/ECARF Quality Seal مناسب افرادی است که آلرژی دارند. فناوری AllergyPlus این محصول، با ازبین‌بردن حداکثری باکتری‌ها به نگرانی‌های مصرف‌کنندگانی که از انواع حساسیت رنج می‌برند خاتمه می‌دهد. صفحه‌نمایش زیبا، نمایانگر عملکرد و اطلاعات برنامه‌های انتخاب ‌شده است. برنامه‌ها و آپشن‌های دستگاه توسط دکمه‌ها و پیچ تنظیم، قابل انتخاب هستند. محل ریختن پودر و مواد شوینده در سمت دیگر پنل جلویی است که با کشیدن باز شده و در دسترس قرار می‌گیرد. در قسمت پایین نیز محل فیلتر آب خروجی قرارگرفته که هر چند وقت یک‌بار نیاز به تمیزکردن دارد تا مواردی مانند مو یا نخ اگر در آن گیرکرده باشد تمیز شود. گفتنی است شرکت بوش (Bosch)، از شرکت‌های شناخته‌شده در تولید و عرضه‌ی انواع محصولات و لوازم برقی به‌ویژه لوازم برقی خانگی است که طی سال‌ها عرضه‌ی محصولاتی که از بیشترین کیفیت و نوآوری بهره می‌برند به یکی از برترین و محبوب‌ترین برندهای این گروه محصولات تبدیل ‌شده است.

نظرات