ماشین لباسشویی بوش مدل 2445x

محصول جدید

مدل 2445x

این مدل ماشین لباسشویی با کیفیت عالی و ساخت اسپانیا توسط شرکت بوش ارائه شده است.با فعال سازی برنامه های مفید و از پیش نصب شده ی لباسشویی وبا تعیین کردن زمان دلخواه به راحتی از شستن و پاک شدن لباس های خود اطمینان حاصل کنید. بااستفاده از دکمه قفل کودک بافشار دادن آن و نگه داشتن به مدت 3 ثانیه تمامی دکمه ها را قفل کنید.

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001099-021

  • سفید
  • اتوماتیک
  • 8 کیلوگرم
  • 1200 دور در دقیقه
  • +++A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

ظرفیت 8
حداکثر دور خشک کن 1200
دریچه ورودی آب دارد
شستشوی سریع دارد
شروع شستشو با تاخیر دارد
سیستم ذخیره زمانی دارد
سیستم ضد چروک، اتوکشی آسان دارد
آبکشی اضافه دارد
حباب ساز دارد
ولوم انتخاب برنامه دارد
قفل کودک دارد
سیستم چرخش آب دارد
رنگ سیلور

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی بوش مدل 2445x

ماشین لباسشویی اتوماتیک 8 کیلویی بوش مدل WAT2445XIR دارای موتوری از نوع EcoSilence Drive است که سبب کارکرد کم مصرف و کم صدا در نتیجه افزایش طول عمر دستگاه می شود. این لباسشویی با رده انرژی +++A جزء کم مصرف ترین لباسشویی های موجود است که مصرف انرژی 30 درصد کمتر از پایین ترین مصرف استاندارد انرژی می باشد. لباسشویی WAT2445XIR بوش مجهز به سیستم Active Water است که متناسب با وزن البسه ، آب برای شستشو مصرف می کند. سیستم آب پاشی سه بعدی لباسشویی موجب نفوذ بهتر آب در الیاف لباس ها می شود. سیستم Aqua Stop در صورت نشت آب در مسیر عبور، بلافاصله آب را قطع می کند. از طریق صفحه نمایش روی بدنه می توانید زمان باقی مانده و نوع شستشو را مشاهده کنید. از طریق دکمه های پایین نمایشگر می توان دمای آب را مطابق با نیاز تنظیم کرد ، دور موتور را تغییر داد ، و شستشو را متوقف کرد. ویژگی منحصر به فرد این لباسشویی سیستم تشخیص کف روی لباس است که در صورت وجود، سبب شستشوی اضافه می شود. جهت ایمنی هر چه بیشتر این دستگاه مجهز به قفل کودک می باشد که با خیال آسوده می توان برای محافظت از دسترس کودکان آن را قفل کرد.

این مدل ماشین لباسشویی با کیفیت عالی و ساخت اسپانیا توسط شرکت بوش ارائه شده است.با فعال سازی برنامه های مفید و از پیش نصب شده ی لباسشویی وبا تعیین کردن زمان دلخواه به راحتی از شستن و پاک شدن لباس های خود اطمینان حاصل کنید. بااستفاده از دکمه قفل کودک بافشار دادن آن و نگه داشتن به مدت 3 ثانیه تمامی دکمه ها را قفل کنید.برای لباس های پشمی و پارچه های مقاوم در برابر حرارت و یا ساخته شده از پنبه و یا کتان این لباسشویی انتخابی مناسب است با انتخاب حالتهای شستشو , حالت مناسب لباس مورد نظر را انتخاب کنیدوبر روی صفحه نمایش آن را مشاهده کنید.

قسمت داخلی این لباسشویی نیز از فولاد ضد زنگ (استیل)  ساخته شده است.قسمت پایینی لباسشویی دارای ویژگی Aqua stop است که یک شیلنگ دو جداره دارد برای خارج کردن آب اضافی تعبیه شده در آن,که بهتر است هر چند ماه یکبار برای طول عمر دستگاه آب را خارج کرد.

 

نظرات