ماشین لباسشویی بوش مدل 24662

محصول جدید

مدل 24662

ماشین لباسشویی WAT24662IR بوش دستگاهی بسیار کاربردی ساخت کشور ترکیه و تحت لیسانس آلمان می باشد. ظرفیت این لباسشویی 8 کیلوگرم بوده و مناسب برای خانواده های پر جمعیت می باشد که در هر بار شستشو حجم زیادی از لباس را در خود جای می دهد.

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • استیل
  • اتوماتیک
  • 8 کیلوگرم
  • 1400 دور در دقیقه
  • +++A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

ظرفیت 8
حداکثر دور خشک کن 1200
نمایشگر ال ای دی
دریچه ورودی آب دارد
شستشوی سریع دارد
شروع شستشو با تاخیر دارد
سیستم ذخیره زمانی دارد
سیستم ضد چروک، اتوکشی آسان دارد
آبکشی اضافه دارد
حباب ساز دارد
ولوم انتخاب برنامه دارد
پیش شستشو دارد
دور خشک کن قابل تنظیم دارد
قفل کودک دارد
سیستم چرخش آب دارد
رنگ استیل
ضمانت محصول دارد

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی بوش مدل 24662

ماشین لباسشویی WAT24662IR بوشBOSCH دستگاهی بسیار کاربردی ساخت کشور ترکیه و تحت لیسانس آلمان بوده که دارای طراحی زیبای بدنه و به رنگ سفید است . ظرفیت لباسشویی 24662 بوش 8 کیلوگرم بوده و مناسب برای خانواده های پر جمعیت میباشد که در هر بار شستشو حجم زیادی از لباس را در خود جای میدهد . لباسشویی بوش دارای رده انرژی A+++ است که علاوه بر شستشوی بی نظیر موجب صرفه جویی در مصرف انرژی نیز میشود . پنل این لباسشویی از یک نمایشگر دیجیتال لمسی و ولوم انتخاب گر نوع شستشو تشکیل شده است . از طریق نمایشگر میتوان زمان باقی مانده از فرآیند شستشو را مشاهده نمود . 
لباسشویی اتوماتیک 24662 بوش دارای چندین برنامه شستشو بوده که شامل شستشوی کتان ، کتان اقتصادی ، Easy Care ، شستشوی ظریف ، شستشوی پشمی ، مختلط ، لباس های تیره ، شستشوی اتوماتیک 60 درجه سانتی گراد ، شستشو مناسب برای افراد مبتلا به آلرژی ،شستشوی پرده ، شستشوی ملحفه ، شستشوی سریع (15 و 30 دقیقه ای) ، شستشوی محفظه و آبکشی (تخلیه/ خشک کن)میباشد. برنامه شستشوی ویژه افراد مبتلا به آلرژی با بالا بردن دما و افزایش طول دوره آب کشی، میزان مواد آلرژی زا در لباس ها را به حداقل می رساند و مناسب افرادی است که پوست حساسی دارند. طراحی موج دار دیگ و سوراخ های قطره ای شکل آن موجب توزیع سریعتر آب به تمام قسمت های لباس میشود . به لطف تکنولوژی تنظیم اتوماتیک مواد شوینده ، شاهد صرفه جویی در مصرف مواد شوینده هستیم که با این فناوری متناسب با میزان لباس و پارچه داخل ماشین ، شوینده استفاده میکند . با پر کردن مخزن شوینده تا 20 دفعه شستشو نیاز به پر کردن آن نیست . درب دستگاه با زاویه ی 165 درجه باز شده که میتوان به راحتی البسه را درون آن قرار داد و بیرون آورد. 

ماشین لباسشویی WAT24662IR بوش دستگاهی بسیار کاربردی ساخت کشور ترکیه و تحت لیسانس آلمان می باشد. ظرفیت این لباسشویی 8 کیلوگرم بوده و مناسب برای خانواده های پر جمعیت می باشد که در هر بار شستشو حجم زیادی از لباس را در خود جای می دهد. لباسشویی بوش دارای رده انرژی A+++ است که علاوه بر شستشوی بی نظیر موجب صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شود. پنل این لباسشویی از یک نمایشگر دیجیتال لمسی و ولوم انتخاب گر نوع شستشو تشکیل شده است. از طریق نمایشگر می توان زمان باقی مانده از فرآیند شستشو را مشاهده نمود. لباسشویی اتوماتیک WAT24662IR بوش دارای چندین برنامه شستشو بوده که شامل شستشوی برنامه i-Dos1 برای استفاده از مایعات شوینده،i-Dos2 برای استفاده از نرم کننده الیاف، شستشوی سریع، مختلط، البسه تیره، آبکشی، پرده، شستشوی سریع 15 و 30 دقیقه ای، شستشوی محفظه و آبکشی ، تخلیه/ خشک کن می باشد. برنامه شستشوی ویژه افراد مبتلا به آلرژی با بالا بردن دما و افزایش طول دوره آب کشی، میزان مواد آلرژی زا در لباس ها را به حداقل می رساند و مناسب افرادی است که پوست حساسی دارند. طراحی موج دار دیگ و سوراخ های قطره ای شکل آن موجب توزیع سریعتر آب به تمام قسمت های لباس می شود. به لطف تکنولوژی تنظیم اتوماتیک مواد شوینده ، شاهد صرفه جویی در مصرف مواد شوینده هستیم که با این فناوری متناسب با میزان لباس و پارچه داخل ماشین ، شوینده استفاده می کند. با پر کردن مخزن شوینده تا 20 دفعه شستشو نیاز به پر کردن آن نیست. این لباسشویی مجهز به ویژگی بارگیری مجدد است که امکان اضافه کردن البسه حتی بعد از شروع چرخه شستشو وجود دارد.

نظرات