ماشین لباسشویی ایندزیت مدل 6105EU

محصول جدید

مدل 6105EU

ماشین لباسشویی ایندزیت مدل 6105 از 16 برنامه شستشو مختلف پشتیبانی می کند و  دکمه ولومی قرار داده شده در بالای دستگاه   سیستم  مدیرت بر لباسشویی را بسیار آسان ساخته و شما به راحتی میتوانید برنامه شستشو مورد نظر خود را انتخاب کنید.

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • سفید
  • 6 کیلوگرم
  • 1000 دور در دقیقه
  • A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

ظرفیت 6
حداکثر دور خشک کن 1000
تعداد برنامه های شستشو 16
دریچه ورودی آب دارد
سیستم ذخیره زمانی دارد
سیستم ضد چروک، اتوکشی آسان دارد
آبکشی اضافه دارد
حباب ساز دارد
ولوم انتخاب برنامه دارد
دور خشک کن قابل تنظیم دارد
قفل کودک دارد
سیستم چرخش آب دارد
رنگ سفید

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی ایندزیت مدل 6105EU

ماشین لباسشویی ایندزیت مدل IWD 6105 EU یکی از با کیفیت ترین محصولات تولیده شده توسط برند بزرگ ایتالیایی ایندزیت می باشد. کمپانی ایندزیت یکی از پرفروش ترین برندها در زمینه محصولات شستشو و نظافت در خاورمیانه می باشد و دومین  برند معتبر در آسیای مرکزی شناخته میشود. ظرفیت ماشین لباسشویی بسیار امر حیاتی و مهمی است و تاثیر بسازای روی قیمت ماشین لباسشویی دارد. ظرفییت 6 کیلویی این لباسشویی یکی از مناسب ترین گزینها برای شستشو روزانه یا هفتگی البسه خانوادهای کم جمیعت می باشد. همچنین مخزن قرار داده شده در دستگاه کاملا استیل می باشد که در این دیگ استیل قطر سوراخ ها کاهش داده شده و از اسیب رسانی به لباس ها جلوگیری می کند. ایندزیت برای ساخت بدنه این دستگاه از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده کرده است و همچنین بدنه سفید رنگ ماشین لباسشویی از طراحی بسیار ویژه و زیبایی برخوردار است. این بدنه مقاوم از لباسشویی و قطعات داخلی در برابر فرسودگی و اصطحلاک محافظ کرده که این امر باعث افزایش طول عمر ماشین لباسشویی می شود.

ماشین لباسشویی ایندزیت مدل 6105 از 16 برنامه شستشو مختلف پشتیبانی می کند و  دکمه ولومی قرار داده شده در بالای دستگاه   سیستم  مدیرت بر لباسشویی را بسیار آسان ساخته و شما به راحتی میتوانید برنامه شستشو مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین LED کوچک به شما زمان دقیق اغاز و اتمام شستشو را نشان میدهد تا شما به دیگر کارهای خود رسیدگی کنید. یکی از مزیت های ویژه دستگاه میتوان به شستشو کفش های ورزشی را نام برد که شستشو کفش ها بسیار سخت و دشوار است و با شستشو معمولی تمیز نمیشوند اما برنامه با استفاده از این برنامه شستشو به راحت ترین صورت ممکن کفش های ورزشی خود را پاکیزه و تمیز کنید. همچنین دیگر برنامه های شستشو این لباسشویی سفید رنگ میتوان شستشوی فشرده، شستشو البسه ورزشی،لباس های پشمی،شستشوی البسه جین، را نام برد.

سرعت چرخش موتور این ماشین لباسشویی 1000 دور در دقیقه می باشد که قطعا یک موتور پر قدرت برای ظرفیت 6 کیلو گرم می باشد. همچنین در ساخت این موتور از تکنولوژی پیشرفته ای استفاده شده است که قطعات قابل اصطحلاک حذف گردیده و قطعات با کیفیت تری جایگزین شده که طول عمر موتور  بسیار افزایش چشمگیری پیدا کرده است.  قطر بالای سیم پیچ قدرت موتور را افزایش و مصرف برق را کاهش داده که باعث شده این دستگاه برچسپ انرژی ++A بگیرد.پنل نمایشر بسیار ساده این لباسشویی کار را برای کاربر و افراد مسن بسیار راحت کرده است. ولوم تعبیه شده بر روی این پنل نوع برنامه شستشو را نشان میدهد. هینطور طراحی ظاهری دستگاه در عین سادگی زیباست و دارای ابعاد مناسب جهت قرار گیری در آشپزخانه میباشد.

 

نظرات