ماشین لباسشویی ایندزیت indeset مدل 91283w

محصول جدید

مدل 91283w

لباسشویی اتوماتیک 9 کیلویی 91283 ایندزیت دارای پنل و صفحه نمایشگر دیجیتال جهت انجام تنظیمات و مشاهده عملکرد و مدت زمان شستشو می باشد. ولوم کنترلی روی پنل به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از 14 برنامه شستشوی متنوع به علاوه 2 حالت آبکشی و تخلیه مجزا استفاده نمایید.

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • سفید
  • 9 کیلوگرم
  • 1200 دور در دقیقه
  • +++A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

ظرفیت 9
حداکثر دور خشک کن 1200
تعداد برنامه های شستشو 14
دریچه ورودی آب دارد
شستشوی سریع دارد
شروع شستشو با تاخیر دارد
سیستم ذخیره زمانی دارد
سیستم ضد چروک، اتوکشی آسان دارد
آبکشی اضافه دارد
حباب ساز دارد
ولوم انتخاب برنامه دارد
دور خشک کن قابل تنظیم دارد
قفل کودک دارد
رنگ سفید

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی ایندزیت indeset مدل 91283w

لباسشویی 9 کیلیویی ایندزیت INDESIT مدل اینکس XWE-91283X WWGG ساخت کشور لهستان با طراحی تمام اتوماتیک و مدرن دارای برچسب انرژی A+++ بوده که از نظر مصرف آب و برق کمترین میزان مصرف را دارد و بسیار مقرون به صرفه می باشد. به منظور استفاده نکردن در ساعات اوج مصرف، این دستگاه مجهز به سیستم تاخیر در شستشو می باشد که می توان زمان کارکرد و شستشوی لباسها را تا 24 ساعت آینده تنظیم نمود. گنجایش بالای این لباسشویی در کنار سرعت 1200 دور در دقیقه و درب نسبتا بزرگ موجب سهولت در استفاده و عملکرد بهینه دستگاه گردیده است. توسط کلید های کنترلی می توانید زمان شستشو و دمای مناسب آب را انتخاب نمایید، با فشردن کلید PUSH & WASH به راحتی سه عملکرد برای شما فعال شده و دستگاه شروع به کار می کند. 
لباسشویی اتوماتیک 9 کیلویی 91283 ایندزیت دارای پنل و صفحه نمایشگر دیجیتال جهت انجام تنظیمات و مشاهده عملکرد و مدت زمان شستشو می باشد. ولوم کنترلی روی پنل به شما این امکان را می دهد تا بتوانید از 14 برنامه شستشوی متنوع به علاوه 2 حالت آبکشی و تخلیه مجزا استفاده نمایید. این قابلیت ها شامل برنامه شستشوی البسه تیره، برنامه شستشوی ضد بو، لکه بری، ضد چروک، شستشوی لباس های ورزشی، شستشوی اقتصادی، شستشوی سریع و ... می باشد. از دیگر ویژگی های قابل ذکر این لباسشویی سیستم متعادل سازی البسه، امکان تنظیم میزان آب با توجه به حجم البسه و سیستم کف زدایی حین شستشو می باشد. در ضمن لباسشویی مجهز به قفل ایمنی درب و سیستم عیب یاب خودکار بوده و بدنه ضد لرزش دستگاه صدای فوق العاده کمی تولید کرده که کار با آن را برای شما لذت بخش خواهد نمود. 

قابلیت توقف برنامه و شروع مجدد در حین شستشو(pause)rnعیب یاب خودکارrnبرنامه مخصوص لباس های ورزشیrnقابلیت ضد چروکrnقابلیت لکه بریrnدارای قفل ایمنی مخصوص دربrnسیستم متعادل سازی البسه در دستگاهrnبرنامه شستشو ضد بوrnبرنامه شستشوی البسه تیره

نظرات