ماشین لباسشویی دوو deawoo مدل 8614C

محصول جدید

مدل 8614C

لباسشویی دوو مدل : DWK-8614S با موتور دایرکت درام (دور موتور 1400) از جدیدترین محصولات شرکت دوو (Daewoo) است که از قدرتی مطلوب، کیفیتی بالا، و طراحی زیبا و کارآمدی برخوردار است. این دستگاه با امکانات و برنامه‌های متعدد باعث افزایش سهولت استفاده و همچنین کنترل مصرف انرژی می شود.

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • سفید
  • 8 کیلوگرم
  • 1400 دور در دقیقه
  • +++A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

سری محصول Persia
ظرفیت ۸ کیلوگرم
تراز مصرف انرژی +++A
نوع موتور Direct Drive
حداکثر دور خشک کن 1400 دور در دقیقه
تعداد برنامه های شستشو ۱۲ برنامه شستشو
نمایشگر LED
نانو سیلور دارد
دریچه ورودی آب 1
شستشوی سریع ۳۳ دقیقه
نوع دیگ Emerald Drum
عیب یاب هوشمند دارد
شروع شستشو با تاخیر دارد
آبکشی اضافه دارد
حباب ساز دارد
ولوم انتخاب برنامه دارد
دور خشک کن قابل تنظیم دارد
رنگ سفید
وزن ۶۵ کیلوگرم

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی دوو deawoo مدل 8614C

 

لباسشویی دوو مدل : DWK-8614S با موتور دایرکت درام (دور موتور 1400) از جدیدترین محصولات شرکت دوو (Daewoo) است که از قدرتی مطلوب، کیفیتی بالا، و طراحی زیبا و کارآمدی برخوردار است. این دستگاه با امکانات و برنامه‌های متعدد باعث افزایش سهولت استفاده و همچنین کنترل مصرف انرژی می شود.

 

در طراحی ظاهری این دستگاه نیز شاهد دقت و ظرافت زیادی هستیم که ضمن زیبایی، با وجود ولوم تنظیم برنامه‌ها و چراغ‌های نشانگر متعدد، استفاده از دستگاه و اعمال تنظیمات مربوطه را بسیار ساده می‌ کند تا درکل این ماشین لباسشویی بتواند توجه سلیقه‌های مختلف را با کیفیت و طراحی مطلوب به خود جلب کند.

 

 

موتور direct drive ماشین لباسشویی دوو بدون تسمه هستند و با توجه به عدم وجود تسمه، موتور Direct Drive مستقیما دیگ را حرکت داده، لرزش و صدای دستگاه را پائین آورده و عمرماشین لباسشویی را بیشتر می کند.

 

حذف تسمه و تجهیزات جانبی علاوه بر کاهش انرژی مصرفی، فضای داخلی ماشین و ظرفیت شستشو را افزایش می دهد. ظرفیت شستشوی بالاتر نیز سبب می گردد در هر بار استفاده از ماشین لباسشویی شما بتوانید حجم بیشتری از البسه را با اندازه های بزرگتر مانند پتوها و ملحفه، به راحتی و با مصرف انرژی کمتر شستشو دهید.

 

مزایای موتور دایرکت درایو عبارت است از کاهش مصرف برق، کاهش صدا به خاطر حذف شدن بعضی قسمت های مکانیکی، افزایش دور موتور تا 1400 دور و خشکتر شدن لباسها در دور خشکن، کاهش وزن لباسشویی به خاطر حذف وزنه های بالانس (تعادلی)، افزایش کیفیت شستشو و تنوع برنامه ها، کاهش هزینه تعمیر و نگهداری، استفاده از سنسور هال به جای تاکو، کنترل دور چپو راست و خشکن با دقت بالا و مصرف انرژی کمتر نسبت به لباسشویی های تسمه ای.

 

از برنامه آبکشی اضافه برای اطمینان یافتن از پاک شدن البسه خود از هرگونه مواد، استفاده کنید. همچنین برای اطمینان داشتن از عدم وجود مواد شوینده در لابه لای لباس ها نیز کاربرد دارد.

 

کارایی صفحه نمایش LED به گونه ای است که مرحله شستشو، زمان باقیمانده، دور موتور، برنامه و دمای انتخابی ماشین لباسشویی  را نشان می دهد.

 

سیستم عیب یاب هوشمند برای سرعت بخشیدن به رفع مشکل دستگاه و آسایش هرچه بیشتر کاربر طراحی شده است. در این سیستم برای هرگونه مشکل یا عیب احتمالی در کارکرد و یا قطعات دستگاه سیگنال خاصی در نظر گرفته شده است. رده مصرف انرژی A+++, دور خشک‌کن قابل تنظیم و سیستم شستشوی ضد چروک از سایر ویژگی های ماشین لباسشویی دوو می باشد.

 

هرچه تعداد برنامه های ماشین لباسشویی بیشتر باشد، تنوع بیشتری برای انتخاب نوع شستشو را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. برنامه های شستشوی یک ماشین لباسشویی برای کاربران سهولت استفاده و صرفه جویی در زمان را به دنبال دارد. این مدل ماشین لباسشویی دوو از 12 عدد برنامه شستشو برخوردار است.

 

نظرات