ماشین لباسشویی دوو deawoo مدل 8212T

محصول جدید

مدل 8212T

لباسشویی 8 کیلویی دوو Daewoo مدلDWK-8212T با رده انرژی A+ ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی ، لباس ها را به خوبی شستشو می کند. از ویژگی های لباسشویی دوو تنوع برنامه های شستشوی آن است که امکان گزینش برنامه ای متناسب با نوع لباس و میزان کثیفی لباس را فراهم می کند

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • سفید
  • 8 کیلوگرم
  • 1200 دور در دقیقه
  • +++A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

ظرفیت ۸ کیلوگرم
تراز مصرف انرژی ++A
نوع موتور تسمه ای
حداکثر دور خشک کن 1200 دور در دقیقه
تعداد برنامه های شستشو ۹ برنامه شستشو
نمایشگر LED
نانو سیلور دارد
دریچه ورودی آب ۲ عدد
شستشوی سریع ۳۳ دقیقه
نوع دیگ Star Drum
عیب یاب هوشمند دارد
شروع شستشو با تاخیر دارد
سیستم ذخیره زمانی دارد
سیستم ضد چروک، اتوکشی آسان دارد
آبکشی اضافه دارد
حباب ساز دارد
ولوم انتخاب برنامه دارد
پیش شستشو دارد
دور خشک کن قابل تنظیم دارد
قفل کودک دارد
رنگ سفید

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی دوو deawoo مدل 8212T

لباسشویی 8 کیلویی دوو Daewoo مدلDWK-8212T با رده انرژی A+ ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی ، لباس ها را به خوبی شستشو می کند. از ویژگی های لباسشویی دوو تنوع برنامه های شستشوی آن است که امکان گزینش برنامه ای متناسب با نوع لباس و میزان کثیفی لباس را فراهم می کند. با استفاده از انتخابگر واقع بر روی صفحه کنترل می توان برنامه مورد نظر را انتخاب نمود. با چرخش انتخابگر چراغ نمایشگر مربوط به هر کدام از برنامه روشن می گردد. برنامه شستشوی اقتصادیeco، موجب کاهش مصرف آب و انرژی لباسشویی و صرفه جویی در مصرف آب و برق می شود. برنامه شستشویsynthetic مناسب برای لباس های تهیه شده از الیاف مصنوعی است. گزینه rinse+ spin برای لباس هایی که لکه و کثیفی ندارند و فقط نیاز به آب کشی و خشک کردن دارند مناسب می باشد. برای آب کشی لباس ها می توان گزینه drain را انتخاب کرد. برای شستشوی لباس های نخی و پنبه ای گزینه ی cotton را انتخاب نمائید. برنامه delicate جهت شستشوی لباس های ظریف و نازک بسیار مناسب می باشد. برای شستن لباس های کاموا که می بایستی با دست شسته شوند برنامه hand wash را انتخاب کنید. با استفاده از برنامه wool می توان لباس ها و الیاف پشمی را شستشو نمود. یکی از ویژگی های لباسشویی دوو مجهز بودن به برنامه شستشوی سریع 30 دقیقه ای است که لباس های کمتر کثیف را در کمترین زمان ممکن شستشو می کند. هم چنین این دستگاه مجهز به سه برنامه شستشوی ویژه می باشد. سیستم شستشوی اولیه لباس های خیلی کثیف مناسب لباس های کار که در محل کار کثیف و یا روغنی می گردند، می باشد. سیستم آب کشی اضافی جهت پوست های حساس طراحی شده است. سیستم شستشوی ضد چروک ضمن تمیز کردن لباس ها، از چروک شدن البسه جلوگیری می کند. 
مشخصه ی قابل توجه لباسشویی دوو مجهز بودن به موتور تسمه ای می باشد که موجب افزایش بسیار بالای کارایی لباسشویی گردیده است. در این سیستم، سیستم قدیمی انتقال قدرت موتور از طریق تسمه حذف شده است و به جای آن موتور دیسکی با قابلیت انتقال مستقیم قدرت به مخزن شستشو جایگزین گردیده است. این لباسشویی مجهز به مخزن الماسه می باشد. طراحی الماس مانند مخزن موجب می گردد لباس ها با آب و مواد شوینده تماس بیشتری داشته باشند و همین امر بر کیفیت شستشو می افزاید. همچنین سوراخ های موجود بر روی مخزن الماسه با ابعاد کوچک تر آسیب دیدگی الیاف و نخ کش شدن لباس ها را به حداقل می رساند. 

نظرات