ماشین لباسشویی آبسال absal مدل 538

محصول جدید

مدل 538

طراحی آن به گونه ای است که متناسب با وزن و نوع لباسها میزان آب ورودی به ماشین لباسشویی به طور اتوماتیک تنظیم می شود ، این مزیت موجب صرفه جویی در مصرف اب و برق می شود.

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • سفید
  • نقره ای
  • اتوماتیک
  • 5 کیلوگرم
  • 1200 دور در دقیقه
  • +A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

ظرفیت 5کیلویی
تراز مصرف انرژی A
حداکثر دور خشک کن 1400
تعداد برنامه های شستشو 12
نمایشگر ال ای دی
نانو سیلور دارد
دریچه ورودی آب 2عدد
شستشوی سریع 33دقیقه
آبکشی اسلامی ندارد
شروع شستشو با تاخیر دارد
سیستم ذخیره زمانی دارد
سیستم ضد چروک، اتوکشی آسان دارد
آبکشی اضافه دارد
حباب ساز دارد
پیش شستشو دارد
قفل کودک دارد
رنگ سفید سیلور
وزن 68کیلوگرم
ضمانت محصول 24ماه گارانتی

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی آبسال absal مدل 538

ماشین لباسشویی آبسال 5 کیلویی تک شیر مدل AFS-538
ماشین لباسشویی آبسال 5 کیلویی تک شیر مدل AFS-538  دارای 13 برنامه (برنامه ا تا 6 برای شستشوی معمولی جهت پارچه های نخ و کتان ، برنامه 7 تا 12 برای شستشوی ملایم جهت پارچه های تهیه شده از الیاف مصنوعی و برنامه 13 جهت تخلیه اضطراری) میباشد.
ماشین لباسشویی آبسال 5 کیلویی تک شیر مدل AFS-538 دارای موتور و قطعات برقی ساخت اروپا و مجهز به مکانیزم قفل ایمنی درب و مجهز به پایه های قابل تنظیم جهت سطوح شیبدار میباشد.
همچنین ماشین لباسشویی آبسال 5 کیلویی تک شیر مدل AFS-538 مجهز به دکمه حذف خشک کن و دکمه غوطه وری جهت به تعویق انداختن تخلیه نهایی ، مجهز به مکانیسم محافظت موتور در مقابل بار اضافی(Over Load) و مجهز به مخزن کامپوزیت مقاوم در برابر پوسیدگی و خوردگی و عایق الکتریسیته میباشد.
طراحی آن به گونه ای است که متناسب با وزن و نوع لباسها میزان آب ورودی به ماشین لباسشویی به طور اتوماتیک تنظیم می شود ، این مزیت موجب صرفه جویی در مصرف اب و برق می شود.
طراحی این ماشین لباسشویی به گونه ای است که از جمع شدن آب اضافی در عمق فواصل لاستیک دور در جلوگیری کرده و موجب افزایش طول عمر لاستیک دور در و تمیزی بیشتر ماشین لباسشویی می شود.
ماشین لباسشویی آبسال 5 کیلویی تک شیر مدل AFS-538 مجهز به فیلتر پمپ . طراحی ،ساخت و نصب این پمپ به گونه ای است که به صورت خودکار از کرک ، مو والیاف پارچه پاک می شود از این رو خروجی آب آن هرگز مسدود نمی گردد . با این وجود چنانچه اشیائی نظیر حلقه ، سکه و ... به داخل پمپ کشیده شوند ، دسترسی به پمپ که در پشت قاب پایه قرار گرفته به سهولت امکان پذیر است.

مدل : AFD-538 دو شیر و AFS-538 تک شیر 
- ظرفيت : 5 کيلوگرم 
- ابعاد : 85*55*59 سانتی متر ( ارتفاع * عرض * طول )
- ولتاژ مصرفی : 230-220 ولت , 50 هرتز
- فشار ورودی آب ( حداقل ) : 4.9 (N/cm2)
- فشار ورودی آب ( حداکثر ) : 98 (N/cm2)
- وزن بدون بسته بندی : 69 کیلوگرم 
- وزن با بسته بندی : 71 کیلوگرم
- دور خشک کن : 500 دور در دقیقه
- تعداد برنامه ها : 13 برنامه ( 1تا 6 برای شستشومعمولی جهت پارچه های کتان و نخ , برنامه 7تا 12 برای شستشوی ملایم جهت پارچه های تهیه شده از الیاف مصنوعی و برنامه 13 جهت تخلیه اضطراری )
- قابلیت انتخاب دمای شستشو ( تا 90 درجه شستشو )
- تحت لیسانس فاگور اسپانیا
- دارای موتور و قطعات برقی ساخت اروپا
- مجهز به مکانیزم قفل ایمنی درب
- مجهز به دو شیر ورودی آب گرم و سرد فقط در مدل AFD
- مجهز به پایه های قابل تنظیم جهت سطوح شیبدار
- مجهز به دکمه حذف خشک کن و دکمه غوطه وری جهت به تعویق انداختن تخلیه نهایی
- مجهز به مکانیزم محافظت موتور در مقابل بار اضافی ( over load )
- مجهز به مخزن کامپوزیت مقاوم در برابر پوسیدگی و خوردگی و عایق الکتریسیته 
- طراحی آن بگونه ای است که متناسب با وزن و نوع لباسها میزان آب ورودی به ماشین لباسشویی به طور اتوماتیک تنظیم می شود , این مزیت موجب صرفه جویی در مصرف آب و برق می شود.
- طراحی این ماشین لباسشویی به گونه ایست که از جمع شدن آب اضافی در عمق فواصل لاستیک دور در جلوگیری کرده و موجب افزایش طول عمر لاستیک دور درب و تمیزی بیشتر لباسشویی می شود.
- مجهز به فیلتر پمپ : طراحی , ساخت و نصب این پمپ به گونه ای است که به صورت خودکار از کرک , مو و الیاف پارچه پاک می شود از این رو خروجی آب آن هرگز مسدود نمی گردد. با این وجود چناچه اشیایی نظیر حلقه , سکه و .. به داخل پمپ کشیده شوند , دسترسی به پمپ که در پشت قاب پایه قرار گرفته به سهولت امکان پذیر است.
- بدنه ماشین لباسشویی با روشهای مدرن کارخانجات پیشرفته اتومبیل سازی پس از فسفاته شدن با رنگ الکتروفورز آستر شده و سپس به روشهای الکتروستاتیک رنگ آمیزی نهایی شده است.
- ساخت ایران 
- دفترچه راهنمای فارسی
- 24 ماه ضمانت از تاریخ نصب
- نصب رایگان در سراسر کشور

نظرات