ماشین لباسشویی پاکشوما درب از بالا مدل 9654aj

محصول جدید

مدل 9654aj

دو ولوم تایمر مجزای 15 دقیقه ای شستشو و 5 دقیقه ای خشک کن شما را قادر می سازد تا با توجه به میزان کثیفی الیاف، مدت زمان شستشو و برحسب نوع و حجم البسه زمان خشک کن را تنظیم نمایید. در ضمن بر روی پنل یک کلید کشویی وجود دارد که به کمک اهرم آن می توان آب را به قسمت شستشو یا خشک کن هدایت کرد.

 

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • 9 کیلوگرم

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

نوع دستگاه درب از بالا
ظرفیت 9کیلوگرم
تعداد برنامه های شستشو 3
رنگ سفید
وزن 22کیلوگرم

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی پاکشوما درب از بالا مدل 9654aj 

 دو قلو 9.6 کیلویی پاکشوما مدل PWT-9654AJ با توان شستشوی 350 وات و توان خشک کن 200 وات در کمترین زمان ممکن انواع البسه و پارچه را شستشو داده و لکه و آلودگی های موجود روی آن ها را به خوبی پاک کرده و از بین می برد. بدنه و درب لباسشویی از جنس پلاستیک بوده که این امکان را فراهم می آورد تا بتوان بدون زنگ زدگی دستگاه را در محیطی مرطوب مانند حمام قرار داد. فیلتر پرزگیر به کار رفته در لباسشویی پرزهای لباس ها را به خود می گیرد تا از ورود آن ها به خروجی دستگاه و گرفتگی خروجی آب جلوگیری کند. قابلیت عملکرد هم زمان موتور شستشو و خشک کن از ویژگی های این دستگاه می باشد.

همچنین دستگاه در هنگام شستشو و خشک کن عملکردی تقریبا کم صدا و کم لرزش دارد. لباسشویی دو قلو 9654  دارای پنل کنترلی در قسمت بالای بدنه است که شامل 4 ولوم کنترلی و یک کلید کشویی است. به کمک ولوم تنظیم عملکرد می توان حالت شستشو یا خشک کن را انتخاب کرده و توسط ولوم دیگر سه برنامه شستشوی مخصوص لباس های ظریف، لباس های معمولی و لباس های ضخیم را تنظیم نمود تا از آسیب رساندن به الیاف لباس ها در طی فرایند شستشو جلوگیری گردد. ظرفیت شستشوی دستگاه 9.6 و ظرفیت خشک کن حدود 4 کیلوگرم است.

همچنین دو ولوم تایمر مجزای 15 دقیقه ای شستشو و 5 دقیقه ای خشک کن شما را قادر می سازد تا با توجه به میزان کثیفی الیاف، مدت زمان شستشو و برحسب نوع و حجم البسه زمان خشک کن را تنظیم نمایید. در ضمن بر روی پنل یک کلید کشویی وجود دارد که به کمک اهرم آن می توان آب را به قسمت شستشو یا خشک کن هدایت کرد.

 

ماشین لباس شویی دوقلو پاکشوما با چرخش 1300 دور در دقیقه و مصرف کمترین مقدار آب و انرژی می تواند لباس های شما را با صرف کمترین زمان و کمترین هزینه شست و شو کند. جنس بدنه ی این دستگاه از پلاستیک فشرده می باشد. این دستگاه دارای 8 آبشار3 وجهی می باشد که باعث شست و شوی سریعتر و بهتر و کاهش فرسایش و پیچ خوردن لباس می شود. این دستگاه دارای فیلتر پرزگیر می باشد که پرزهای لباس ها را به خود جذب می کند. دارای 3 حالت شست شو برای لباس های ظریف ، لباس های معمولی و خشک کن می باشد. این دستگاه به شما قابلیت استفاده ی همزمان شست وشو و خشک کن را می دهد. پس از اتمام کار شما می توانید از طریق دکمه ی تعبیه شده ، آب و کف موجود در لباس شویی را به صورت خودکار تخلیه کنید.

 

نظرات