ماشین لباسشویی پاکشوما دوقلو مدل 6520LN

محصول جدید

مدل 6520LN

ماشین لباسشویی «پاکشوما» مدل« PWT-6520LN » با ظرفیت 6.5 کیلوگرم از ماشین‌های لباسشویی‌های در بالای عرضه‌شده به بازار است. این دستگاه  با ظرفیت بالایی که دارد مناسب برای خانواده‌های متوسط تا کم‌جمعیت است

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • سفید
  • 5 کیلوگرم
  • 1300 دور در دقیقه
  • A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

نوع دستگاه دوقلو
ظرفیت 5کیلوگرم
تراز مصرف انرژی A
حداکثر دور خشک کن 1300
تعداد برنامه های شستشو 3
رنگ سفید
وزن 22کیلوگرم
ضمانت محصول 12ماه

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی پاکشوما دوقلو مدل 6520LN

لباسشویی پاکشوما با دور موتور خشک کن 1300 دور در دقیقه و مصرف آب و انرژی کمتر لباس ها را در مدت زمان کوتاهی شسته و تمیز می گرداند. بدنه لباسشویی از جنس پلاستیک با طراحی جدید و مقاومت بالا می باشد. این ماشین لباسشویی مجهز به 8 آبشار 3 وجهی می باشد که نمای زیبایی در هنگام عملکرد شستشو ایجاد می کند و باعث تمیزی بهتر در فرایند شستشو می گردد. استفاده از این آبشارها چهار ویژگی دارد که عبارتند از تمیزی سریع تر، پاک کنندگی بهتر، کاهش فرسایش الیاف لباس و کمتر پیچ خوردن لباس ها در هنگام شستشو. این دستگاه دارای فیلتر پرزگیر می باشد که پرز و کرک لباس ها را به خود جذب می کند. گردش جریان آب در ماشین لباسشویی به نحوی طراحی شده است که پرزها و کرک های لباس به طور اتوماتیک در هنگام شستشو در داخل پرزگیر جمع آوری می گردد. پروانه حباب ساز داخل مخزن شستشو موجب ایجاد کف بهتر و در نتیجه تمیز تر شدن لباس ها می گردد.
بر روی پنل لباسشویی دکمه هایی جهت تنظیم عملکرد دستگاه تعبیه شده است. با استفاده از تایمر 15 دقیقه ای می توان با توجه به میزان کثیفی الیاف، مدت زمان شستشو را تنظیم نمود. انتخاب گر شستشو دارای سه حالت شستشوی لباس های ظریف، لباس های معمولی و خشک کن می باشد. پس از اتمام شستشوی لباس ها کافیست انتخاب گر را در وضعیت تخلیه قرار دهید تا آب داخل مخزن به صورت کامل تخلیه شود. سپس لباس را از مخزن شستشو در آورده و داخل مخزن خشک کن قرار دهید. تایمر خشک کن جهت تنظیم مدت زمان خشک کردن لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد. قابلیت عملکرد هم زمان موتور شستشو و خشک کن از ویژگی های این دستگاه می باشد. هم چنین دستگاه در هنگام شستشو و خشک کن دارای عملکرد کم صدا و کم لرزش می باشد. 

ماشین لباسشویی «پاکشوما» مدل« PWT-6520LN » با ظرفیت 6.5 کیلوگرم از ماشین‌های لباسشویی‌های در بالای عرضه‌شده به بازار است. این دستگاه  با ظرفیت بالایی که دارد مناسب برای خانواده‌های متوسط تا کم‌جمعیت است تا بتوانند مقدار کافی البسه را در آن شستشو نمایند. درب ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT-6520LN  از بالا و به طرفین باز می‌شود. زاویه باز شدن در زیاد بوده تا وارد و خارج کردن لباس‌ها به‌راحتی صورت گیرد. مصرف پایین انرژی و آب در این مدل دلیل دیگری بر محبوبیت آن است. برنامه‌های ساده‌ی شستشو در ماشین لباسشویی پاکشوما، کارکردن با آن را آسان نموده و هرکسی به‌راحتی می‌تواند هر نوع لباسی را در آن بشوید بدون اینکه نگران خرابی پارچه‌ها شود. این مدل دارای پیچ‌های تنظیم برای کنترل مجزای قسمت شستشو و خشک‌کن است چراکه این دستگاه از دو موتور مجزا برای قسمت شستشو و خشک‌کن بهره می‌برد. ماشین لباسشویی پاکشوما دارای پمپ تخلیه نیز هست. بدنه پلاستیکی و سبک این محصول امکان جابجا کردن آن را فراهم می‌کند. هرچند ماشین لباسشویی‌هایی در این کلاس به‌اندازه ماشین لباسشویی‌های تمام اتوماتیک کارآمد نیستند ولی نسبت به قیمتشان موردتوجه بسیاری قرار می‌گیرند. پاکشوما یکی از معتبرترین و بزرگ‌ترین تولید و عرضه‌کنندگان لوازم‌خانگی برقی باکیفیت در کشور است. ارائه محصولات کارآمد و متنوع پاکشوما را به یکی از گزینه‌های مهم پیش روی خریداران تبدیل کرده است.

 

نظرات