ماشین لباسشویی پاکشوما دوقلو مدل 7041AJ

محصول جدید

مدل 7041AJ

ظرفیت مخزن ماشین لباسشویی امر مهم و حیاتی است و تاثیر بسازایی روی قیمت لباسشویی دارد. این مدل نیز با ظرفیت 7 کیلویی که دارد یکی از مناسب ترین گزینه ها برای شستشو روزانه یا هفتگی خانوادهای کم جمیعت می باشد.

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • سفید
  • 7 کیلوگرم
  • A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

ظرفیت 7کیلوگرم
تراز مصرف انرژی A
تعداد برنامه های شستشو 3
رنگ سفید
وزن 22کیلوگرم
ضمانت محصول 12 ماه

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی پاکشوما دوقلو مدل 7041AJ

 دوقلو پاکشوما 7 کیلویی سفید رنگ مدل PWT-7041AJ یکی از جدید ترین محصولات تولید شده توسط این برند می باشد. پاکشوما یکی از معتبر ترین برند های تولید کننده لوازم شستشو و نظافت در ایران می باشد که در مدت کوتاهی توانسته رتبه بالایی در بازار لوازم خانگی کسب کند.

ظرفیت مخزن ماشین لباسشویی امر مهم و حیاتی است و تاثیر بسازایی روی قیمت لباسشویی دارد. این مدل نیز با ظرفیت 7 کیلویی که دارد یکی از مناسب ترین گزینه ها برای شستشو روزانه یا هفتگی خانوادهای کم جمیعت می باشد. پاکشوما برای بدنه دستگاه از مرغوب ترین پلاستیک استفاده کرده است همچنین بدنه دستگاه دو لایه بوده و توانسته تا حدی صدا و لرزش را در ماشین لباسشویی کاهش دهد. ابعاد و وزن دستگاه بسیار کوچک و جمع جور طراحی شده که برای نگهداری آن در آشپزخانه فضای بسیار کمی را لازم دارید. همچنین با توجه به وزن کم ماشین لباسشویی جابه جایی و انتقال آن برای کاربر بسیار آسان و ساده انجام می پذیرد.

لباسشویی پاکشوما  مدل PWT-7041AJ از 3 برنامه شستشو پشتیبانی می کند که شامل  Gentle، Normal، Heavy هستند. برنامه شستشو Gentle برای لباس های نیمه کثیف یا لباس های که دوام بیشتری دارد مورد استفاده قرار می گیرد و این برنامه برای یک شستشو عادی بسیار مناسب می باشد. همچنین می تواند برای لباس های که بسیار کثیف بوده و نیاز به یک شستشو قوی را دارند از برنامه Heavy استفاده کنید. و در اخر برنامه Normal که همانطور از نامش پیداس برای یک شستشو معمولی یا روزانه مورد استفاده قرار می گیرد.

 

فیلتر جذب پرسه لباس های عملکرد بسیار خوبی داشته و هنگام پیچش دیگ در هر شستشو پرسه های لباس های کثیف را به خود جذب می کند. موتور استفاده شده در این محصول نسبتا خوب می باشد و قدرت 800 دور در دقیقه دارد. پروانه های حباب ساز باعث شده قدرت نفوذ پذیری آب و مواد شوینده چند برابر افزایش یابد. ظمنا قابلیت تنظیم زمان شستشو و خشک کن در این لباسشویی ارزان قیمت نیر موجود می باشد.

نظرات