ماشین لباسشویی برفاب دوقلو مدل 750

محصول جدید

مدل 750

ماشين لباسشویی دوقلو برفاب مدل WM-750 از انواع ماشین لباسشویی دو قلو می باشد و دارای دو موتور مجزا است.

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس با 92001099-021

  • سفید
  • 7 کیلوگرم
  • A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

ظرفیت 7کیلوگرم
تعداد برنامه های شستشو 3
ولوم انتخاب برنامه دارد
دور خشک کن قابل تنظیم دارد
سیستم چرخش آب دارد
رنگ سفید
وزن 33کیلوگرم
ضمانت محصول 12ماه

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی برفاب دوقلو مدل 750 

ماشين لباسشویی دوقلو برفاب مدل WM-750 از انواع ماشین لباسشویی دو قلو می باشد و دارای دو موتور مجزا است. توان موتور شستشو 290 وات و توان موتور خشک کن 295 وات است (سرعت چرخش موتور خشک‌کن 1452 دور در دقیقه است) . همچنین سرعت چرخش موتور دستگاه تا 1500 دور در دقیقه می رسد. گنجایش محفظه شستشو 5 کیلوگرم و محفظه خشک کن 4.5 کیلوگرم است. توان پمپ تخلیه این ماشین لباسشویی برفاب 24 وات است.

فیلتر پرزگیر ،ذرات معلق آب و پرزهای لباس ها را جمع کرده و تمیزی بیشتر را برای لباس ها رقم می زند. غلتک موجود در مخزن شستشو علاوه بر کمک به چرخش بهتر لباس ها ، مانع چروک شدن آنها می شود. 3 برنامه شستشوی 15 دقیقه ای، تایمر خشک کن 5 دقیقه ای و سلکتور وضعیت تخلیه آب به قابلیت های این ماشین لباسشویی ایرانی افزوده است. درب دودی و شیشه ای رنگ این ماشین لباسشویی دوقلو امکان مشاهده وضعیت شستشو را ایجاد کرده است. ماشین لباسشویی برفاب با گارانتی 24 ماهه پس از نصب و بهره برداری ارائه می شود.

 

لباس‌شویی دوقلوی 7کیلویی «برفاب» با توان شست‌وشوی 420 وات و توان خشک‌کن 290 وات، وسیله‌ای مناسب برای شست‌وشو و آب‌کشی انواع لباس و منسوجات است. این دستگاه دو موتور مجزا برای شست‌‌وشو و خشک‌کردن دارد. بدنه‌ی دستگاه از پلاستیک مرغوب ساخته شده است؛ موتور دو دور چپ‌گَرد و راست‌گَرد، لباس‌ها را به‌خوبی می‌شوید و باعث تمیزی بیشتر لباس‌ها می‌شود. گنجایش محفظه‌ی شست ‌و‌شوی این مدل 7 کیلوگرم و محفظه‌ی خشک‌کن آن 4.5 کیلوگرم است. در قسمت شست‌وشوی خروجی، سرریز آب تعبیه شده است که احتمالِ سر ریز شدن آب از مخزن را به حداقل می‌رساند و آب اضافی را از مجرای مخصوص، به خارج دستگاه منتقل می‌کند. در محفظه‌ی شست‌‌وشو، غلتک‌هایی به‌منظور چروک‌گیر تعبیه شده است که علاوه‌بر کمک به چرخش بهتر لباس‌ها، مانع چروک‌شدن آن‌ها می‌شود. فیلتر پرزگیر، پرزهای به‌وجود‌آمده طی فرآیند شست‌وشو را جمع آوری کرده و مانع چسبیدن مجدد آن‌ها به لباس‌ها می‌شود که ویژگی این محصول به‌شمار می‌رود. این مدل مجهز به شیر اهرمی است که به‌موجب آن لازم نیست شلنگ آب را برای آب‌کشی جابه‌جا کنید. کافی‌ است اهرم را روی حالت خشک‌کن قرار دهید تا لباس‌ها به‌سادگی آب‌کشی شوند. برای ایمنی بیشتر، با بازکردن در، خشک‌کن به‌طور خودکار متوقف می‌شود. این دستگاه دارای تایمر شست‌شوی 15دقیقه‌ای، تایمر خشک‌کن 5دقیقه‌ای و سلکتور وضعیت تخلیه‌ی آب است.

نظرات