ماشین لباسشویی برفاب دو قلو مدل 900

محصول جدید

مدل 900

لباس‌شویی دوقلوی 7کیلویی «برفاب» مدل «WM-900» با توان شست‌وشوی 420 وات و توان خشک‌کن 290 وات، وسیله‌ای مناسب برای شست‌وشو و آب‌کشی انواع لباس و منسوجات است.

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • سفید
  • 7 کیلوگرم
  • A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

ظرفیت 7کیلوگرم
تعداد برنامه های شستشو 3
دریچه ورودی آب دارد
شروع شستشو با تاخیر دارد
حباب ساز دارد
رنگ سفید
وزن 24کیلوگرم
ضمانت محصول 12ماه

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی برفاب دو قلو مدل 900

لباس‌شویی دوقلوی 7 کیلویی برفاب مدل  (WM-900)با توان شست‌وشوی 420 وات و توان خشک‌کن 290 وات وسیله‌ای مناسب برای شست ‌و شو و آب‌کشی انواع لباس و منسوجات است. این دستگاه دو موتور مجزا برای شست‌ و شو و خشک‌کردن دارد. بدنۀ دستگاه از پلاستیک مرغوب ساخته شده؛ موتور دو دور، چپ گَرد و راست گَرد لباس‌ها را به‌خوبی می‌شوید و باعث تمیزی بیشتر لباس‌ها خواهدشد. گنجایش محفظه شست ‌و شوی این مدل 7کیلوگرم و محفظۀ خشک‌کن 4.5 کیلوگرم است. در قسمت شست ‌و شو خروجی سرریز آب تعبیه شده در دستگاه احتمالِ سر ریز شدن آب از مخزن را به حداقل رسانده و آب اضافی را از مجرای مخصوص به خارج از دستگاه منتقل می‌کند. در محفظه شست‌ و شو غلتک‌هایی به‌منظور چروک‌گیر تعبیه شده که علاوه بر کمک به چرخش بهتر لباس‌ها، مانع از چروک شدن آنها می‌شود. فیلتر پرزگیر پرزهای به‌وجود آمده طی فرایند شست‌وشو را جمع آوری کرده و مانع از چسبیدن مجدد آن‌ها به لباس‌ها خواهد شد که ویژگی این محصول به شمار می‌رود. این مدل مجهز به شیر اهرمی است که به‌موجب آن لازم نیست شلنگ آب را برای آب‌کشی جابه جا کنید. کافی‌ست اهرم را روی حالت خشک‌کن قرار دهید تا لباس‌ها به‌سادگی آب‌کشی شوند. برای ایمنی بیشتر، با باز کردن در، خشک کن به‌طور خودکار متوقف می‌شود. این دستگاه دارای تایمر شست ‌و شوی 15 دقیقه‌ای، تایمر خشک‌کن 5 دقیقه‌ای و سلکتور وضعیت تخلیۀ آب است.

لباس‌شویی دوقلوی 7کیلویی «برفاب» مدل «WM-900» با توان شست‌وشوی 420 وات و توان خشک‌کن 290 وات، وسیله‌ای مناسب برای شست‌وشو و آب‌کشی انواع لباس و منسوجات است. این دستگاه دو موتور مجزا برای شست‌‌وشو و خشک‌کردن دارد. بدنه‌ی دستگاه از پلاستیک مرغوب ساخته شده است؛ موتور دو دور چپ‌گَرد و راست‌گَرد، لباس‌ها را به‌خوبی می‌شوید و باعث تمیزی بیشتر لباس‌ها می‌شود. گنجایش محفظه‌ی شست ‌و‌شوی این مدل 7 کیلوگرم و محفظه‌ی خشک‌کن آن 4.5 کیلوگرم است. در قسمت شست‌وشوی خروجی، سرریز آب تعبیه شده است که احتمالِ سر ریز شدن آب از مخزن را به حداقل می‌رساند و آب اضافی را از مجرای مخصوص، به خارج دستگاه منتقل می‌کند. در محفظه‌ی شست‌‌وشو، غلتک‌هایی به‌منظور چروک‌گیر تعبیه شده است که علاوه‌بر کمک به چرخش بهتر لباس‌ها، مانع چروک‌شدن آن‌ها می‌شود. فیلتر پرزگیر، پرزهای به‌وجود‌آمده طی فرآیند شست‌وشو را جمع آوری کرده و مانع چسبیدن مجدد آن‌ها به لباس‌ها می‌شود که ویژگی این محصول به‌شمار می‌رود. این مدل مجهز به شیر اهرمی است که به‌موجب آن لازم نیست شلنگ آب را برای آب‌کشی جابه‌جا کنید. کافی‌ است اهرم را روی حالت خشک‌کن قرار دهید تا لباس‌ها به‌سادگی آب‌کشی شوند. برای ایمنی بیشتر، با بازکردن در، خشک‌کن به‌طور خودکار متوقف می‌شود. این دستگاه دارای تایمر شست‌شوی 15دقیقه‌ای، تایمر خشک‌کن 5دقیقه‌ای و سلکتور وضعیت تخلیه‌ی آب است.

نظرات