ماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1253

محصول جدید

مدل B1253

لباسشویی اتوماتیک 6 کیلویی سامسونگ Samsung مدل B1253با حداکثر توان 2400 وات دستگاهی با طراحی مدرن و تکنولوژی بالاست و در عین حال عملکرد آسانی دارد و به راحتی انواع لباس و پارچه را با نتیجه مطلوب شستشو می دهد.

جزئیات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

تماس بگیرید

  • سفید
  • اتوماتیک
  • 6 کیلوگرم
  • A

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

تعداد برنامه های شستشو 12
نمایشگر ال ای دی
دریچه ورودی آب دارد
شستشوی سریع دارد
شروع شستشو با تاخیر دارد
سیستم ذخیره زمانی دارد
سیستم ضد چروک، اتوکشی آسان دارد
آبکشی اضافه دارد
حباب ساز دارد
ولوم انتخاب برنامه دارد
پیش شستشو دارد
دور خشک کن قابل تنظیم دارد
قفل کودک دارد
سیستم چرخش آب دارد
رنگ سفید

اطلاعات بیشتر

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل B1253

لباسشویی اتوماتیک 6 کیلویی سامسونگ Samsung مدل B1253با حداکثر توان 2400 وات دستگاهی با طراحی مدرن و تکنولوژی بالاست و در عین حال عملکرد آسانی دارد و به راحتی انواع لباس و پارچه را با نتیجه مطلوب شستشو می دهد. از ویژگی های منحصر بفرد این ماشین لباس شویی مجهز بودن به فن آوری حباب ساز، هیتر سرامیکی و کنترل ولتاژ می باشد. این تکنولوژی هوا، آب و ماده شوینده را در هم حل کرده و نوع خاصی از حباب های محافظ را تولید می کند که با سرعتی 40 برابر سریع تر جذب الیاف لباس ها می شوند و از باقی ماندن پودر حل نشده در بین البسه جلوگیری می کند، با نفوذ یکنواخت و سریع، انواع لکه ها را از بین برده و از ساییدگی و آسیب دیدگی لباس ها در اثر چرخش جلوگیری می کند. 
لباسشویی 6 کیلویی سامسونگ مجهز به دیگ الماسه ضد چروک می باشد. این طراحی ویژه از کشیده و خراب شدن پارچه ها جلوگیری کرده و محیطی عالی برای شستشوی ظریف و در عین حال موثر و کامل آنها می سازد. برروی بدنه پنل تنظیمات دستگاه شامل صفحه نمایشگر و ولوم چرخشی و کلیدهای کنترلی دیگر تعبیه شده اند که از طریق آن ها می توانید 12 برنامه عملکرد متنوع را انتخاب نمایید که عبارتند از شستشوی اقتصادی قوی، شستشوی سریع 15 دقیقه ای، لباس پشمی، لباس کودک، لباس کار، لباس های تیره، الیاف نخی، الیاف مصنوعی و تنظیمات کارکرد چرخش و آبکشی+ چرخش و در نهایت سیستم اقتصادی تمیز کردن مخزن. با استفاده از کلید delay end می توانید عملکرد لباسشویی را جهت شستشو با تأخیر تنظیم کنید، با استفاده از دکمه temp می توان دمای شستشو را از 20 تا 95 درجه تنظیم نمود. با استفاده از دکمه spin می توان سرعت دور خشک کن را در حالت های بدون چرخش، 400، 800 و 1200 دور در دقیقه انتخاب کرد. همچنین در صورت نیاز برای قطع کردن صدای پنل و یا قفل کردن آن جهت جلوگیری از استفاده نابجای کودکان کلید های مشخص شده روی پنل را به صورت دو به دو به مدت 3 ثانیه نگه دارید تا عملکرد مربوطه فعال یا غیر فعال گردد. 

نظرات